Proč se vyplatí mít ráda jeho koníčky? Známe benefity pro vás i pro něj!

Fotbal, hokej, tenis…
10655

V horším případě rybaření, muškaření, šipky, karty a spousta jiných, roztodivných variací, které můžeme shrnout do dvou slov – JEHO koníčky. Měl je už před vámi a s největší pravděpodobností se jich nebude chtít vzdát ani s vámi! Co s tím? Nic! Jednoduše se naučte je respektovat. Když na to půjdete „od lesa“, můžete jen získat! 

1. Nevymlouvejte mu je, nezakazujte, nevztekejte se. Nechte ho, ať si jde (rozumějte užít svůj koníček). Vy získáte čas pro sebe, který využijte ryze holčičím způsobem – masky, manikůra, pedikůra, časopisy… Určitě máte v této oblasti, díky němu, hodně co dohánět, nemáme pravdu? 

2. Když může on, vy můžete taky! Rozhodně si neplánujte svoje koníčky podle něj. Má pravidelně fotbal v pondělí a vaše hot yoga je ve středu? Nedá se nic dělat! Žádné přesouvání vašich koníčků, kvůli tomu, abyste strávila o hodinu dýl s NÍM! Zasloužíte si váš čas, stejně, jako si on zaslouží ten jeho. O to víc se na sebe budete těšit. 

3. Bude vás zbožňovat! Kdo by nechtěl holku, které nevadí žádný koníček? Uvidíte, že když mu „dovolíte“ jeho zájmy, bez zbytečných protestů a scén, určitě vymyslí nějaký způsob, jak se vám odvděčit. 

Dejte mu volnost a nechte ho dýchat, uvidíte, že neuděláte chybu, naopak… Bude vás milovat ještě víc než doteď. A vy požadujte to samé po něm.