Rande v zimě: Víme, kam vyrazit a jak se zahřát

Co si budeme povídat...
11910

Randit v létě nebo na jaře je zkrátka jednodušší. Nabízí se nespočet možností, kam jít, co podniknout nebo kde se schovat. Kam ale vyrazit na rande v zimě? Poradíme vám!

Jaké jsou naše tipy na zimní randění?

1. Výstavy. Je určitě dost výstav, které vám během léta utekly a které stojí za to vidět. Domluvte se se svým protějškem a vyrazte za kulturou. Možná vám takové první rande o vašem protějšku poví víc, než si umíte představit.

2. Kavárny. Staňte se společně kavárenskými povaleči a užijte si to na maximum! Ochutnávejte kávy, dorty nebo nejrůznější sendviče, pozorujte shon za okny a vnímejte jeden druhého. 

3. Trhy. V zimě je nespočet vánočních trhů, které můžete využít jako skvělou kulisu pro své rande. Se svařákem v ruce a pečenými kaštany v druhé, nemůže rande špatně dopadnout.

4. Kino. Zimní premiéry přímo vybízí k návštěvě kina. Nezapomeňte si objendat velký kyblík popcornu, colu a hurá do sálu!

5. Kluziště. A je úplně jedno, že jste na bruslích naposled stála jako malá. O to víc si to užijete. Váš partner bude mít navíc pocit, že vás musí chránit a hlídat a to je vždycky fajn, no ne? 

6. Procházka zasněženým městem. Pořádně se oblečte a vyrazte se toulat ruku v ruce zapomenutýma uličkama. Báječné rande zaručeno!

sledujte nás na instagramu