Reklama

Randění během karantény? Máme tipy, jak na to!

Trápí vás, že s partnerem nemůžete kvůli nouzovému stavu do kina, na večeři nebo jen tak ven? Nezoufejte, máme tipy, jak s trochou úsilí zvládnete připravit originální rande u vás doma.
Reklama
12886

Koncert v obýváku

Každodenní nudu u televize vyměňte za hudební nářez přímo u vás v obýváku. Spousta kapel během karantény vysílá přes sociální sítě, koncerty si zdarma pustíte i na Mall.tv a denně od 18. hodin vysílá živě Pavel Anděl svůj Koncert pro 10 milionů. Aby byl zážitek autentický, nepodceňte přípravu. Nachystejte dobroty, které si na koncertu běžně dáváte. Do kelímku pivo nebo kofolu a do pohárků na nožičce prosecco. K jídlu si připravte hranolky nebo hotdog. Až se koncert rozjede, nebojte se vstát z gauče a pořádně si zatančit!

Romantický piknik. Zn. Doma!

Sluneční paprsky už by vás lákaly ven k prvním jarním piknikům. Ty jsou bohužel nyní zapovězené. Smutnit, že ven nemůžete, by bylo k ničemu. Popusťte uzdu fantazii a s partnerem si připravte stylový piknik se vším všudy doma. Nachystejte deku a košík s dobrotami. Nezapomeňte na vychlazený Bohemia Sekt s jahodami. Zpěv ptáků a šum lesa pusťte z mobilu. Tak originální piknik jste určitě ještě nezažili.

Vášeň po síti

Uvízli jste s partnerem kvůli koronaviru na různých místech? Pak vám nezbývá nic jiného než dočasně komunikovat online. I tak můžete udržovat sexuální napětí. Stačí mít Skype nebo třeba Facetime a místečko, kde máte soukromí. Domluvte si s partnerem čas volání a na virtuální schůzku se hezky upravte a oblékněte. Oba si připravte sklenky a vychlazený sekt, abyste si mohli na dálku připít. Nebojte se partnerovi sdělit své pocity, ale i touhy a fantazie. Pokud je pro vás volání s nádechem erotiky novinkou, kapka alkoholu vás krásně uvolní. Uvidíte, že i rande online může být velmi vzrušující.

SPA jako ze salónu

Vana s pěnou, svíčky, ledově vychlazený sekt a vy dva. Scéna jako vystřižená z romantického filmu. Nikdy jste neměla odvahu nebo dost času ji připravit? Teď máte šanci. Po báječné koupeli můžete pokračovat do ložnice, kde si dopřejete vzájemnou masáž celého těla vonnými bylinkovými oleji. Po tomto zážitku si na lázně nebo SPA ani nevzpomenete.

A když nikoho nemám...

Randili byste jako diví, ale není s kým? I pro vás má doba elektronická řešení. Nainstalujte si randící aplikaci Tinder nebo se přihlaste do online seznamky. Volný čas zužitkujte tím, že si vyšperkujete svůj profil. Vyberte si pěkné fotky, aktuálně můžete použít i selfie s rouškou. Dejte si záležet na slovním popisu a pravdivě uveďte všechno, co by o vás měl budoucí partner vědět. Až budete s profilem spokojená, vypusťte ho do světa. Seznamkám současná doba přeje a můžete karanténu využít k tomu, že se aspoň s protějškem lépe poznáte.

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!

Foto: Getty Images + PR

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama