Seznam situací, kterými si musí projít každý pár. Souhlasí to?

A není to nic lehkého!
11234

Každý pár se občas hádá, žádný vztah není úplně dokonalý. Občas rozepři zapříčiní nějaká drobnost, jindy se jedná o vážnou věc. Každá dvojice se dohaduje z jiných důvodů.

Existuje ale několik situací, vlastně zkoušek, které nejsou vůbec jednoduché a projdou si jimi snad všichni zamilovaní.

1. Nákupy v IKEA. Vždy to chce hodně masových kuliček a dortíků na udobřenou. Muži většinou nemohou vystát vybírání doplňků a drobností a často nás, ženy, tlačí do koupě něčeho praktického, ale hodně ošklivého. Když už dojde ke shodě, přijde na sto procent krize při stěhování a skládání nábytku. Kdo z vás to nezná?

2. Otázka: ,,Co chceš k večeři?” Odpověď: ,,Je mi to jedno.”

3. Společná cesta autem delší než dvě hodiny bez navigace, mapy nebo přesného cíle. Nejdříve to bývá sranda, později je ticho a dusno a končí to hádkou a dalším mlčením. Skvělý začátek výletu.

4. První přespání - muž si nevezme ani kartáček na zuby, žena má sbalený kufr na 14 dní. Muž usíná se zapnutou televizí, žena má raději klid a ticho. A k tomu všemu ne úplně dobrý sex. No znáte to...

5. Party, kde jeden z páru nikoho nezná. V ideálním případě se tam objeví expřítel nebo expřítelkyně. Jeden se skvěle baví, druhý k smrti nudí a žárlí...

6. První hádka v opilém stavu - bývá bezdůvodná, hlasitá a každý se za ni druhý den stydí.

7. Představování rodičům - nutné zlo.

8. Hledání prvního společného bydlení. Najednou zjistíte, že vaše představy jsou úplně odlišné a máte jiný vkus.

Pokud jste tohle všechno společně zvládli, tak vás už jen tak něco nerozhodí!

Foto: Getty Images

sledujte nás na instagramu