Silvestrovská party: 5 věcí, které nezapomeňte udělat než začnete slavit

Je to tady...
11955

Poslední den roku 2018 a příprava na party, kterou se s tímto rokem rozloučíme. Na co ale nezapomenout než večírek začne? 

Vsaďte na naše osvědčené tipy.

1. Pořádné jídlo. Zapomeňte pro dnešek na počítání kalorií a najezte se. Dobře a dostatečně. Potřebujete si udělat v žaludku "základ", který vás později zachrání. Věřte nám.

2. Dostatek tekutin. Celý den se prolévejte vodou nebo bylinnými čaji. I tuhle vychytávku večer oceníte.

3. Přejte včas. Pokud posíláte novoroční přání ( smsky, maily... ), udělejte to už odpoledne. Určitě nenechávejte nic na poslední chvilku a nepište gratulace v průběhu večírku - mohlo by se vám stát, že napíšete něco, co jste napsat vůbec nechtěli. 

4. Připravte se na následující den. Není nic horšího než se po večírku probudit a zjistit, že doma nemáte nic, co by vás zachránilo nebo vám alespoň minimálně od stavu v kterém budete pomohlo. Myslete na zítřek už dnes.

5. Bavte se jako královna. Tančete, jako by to bylo naposled, bavte se, jako nikdy, dejte si na co máte chuť bez výčitek a přemýšlení nad tím, že v lednu to vše budete muset vypotit ve fitku. Flirtujte, smějte se a řekněte všem, na kterých vám záleží, jak moc je máte rádi. Užijte si dnešní večer a vkročte do roku 2019 jako bohyně!