Single na Vánoce: Užijte si svátky i bez pana Božského

Vánoce...
11926

Čas, kdy jsou všichni spolu a všude ve vzduchu je cítit láska. Co ale dělat, když jste na Vánoce single? Rozhodně se tím netrapte a Vánoční pohodu a atmosféru si užijte i tak! 

Jak na to?

1. Partner neznamená dokonalé Vánoce. Kdo řekl, že Vánoce si užívají jen lidi v páru? Proč by i vaše single Vánoce nemohly být ty nejlepší ve vašem životě? Mohly! Záleží to jen a jen na Vás.

2. Ušetříte za dárky. Ve chvílích, kdy všechny vaše zadané kamarádky zběsile nakupují a utrácí šílené částky za dárky pro NĚJ, vy si můžete v pohodlí domova popíjet svařák a číst vaši oblíbenou knížku. No není to pohoda?

3. Čas pro vás. Nemusíte se starat o vytváření "domácí pohody" a můžete si místo toho užít čas pro sebe. Zajděte si na masáž, manikúru, na kosmetiku... Prostě se hýčkejte. Kdy jindy než o Vánocích?

4. Vaše plány. Žádné povinné návštěvy, večírky s jeho přáteli, sledování hokeje místo pohádek... Zkrátka nic, co se vám nechce dělat, dělat nemusíte. Naplánujte si volno přesně podle vašich představ a nedovolte nikomu aby vám do něj zasahoval. Jsou to vaše Vánoce!

5. Rohlíček nebo dva navíc? No a co! Můžete mlsat, jak se vám zlíbí a nemusíte mít strach, že si z vás bude partner po svátcích utahovat, že jste "malinko" přibrala. 

6. Girls party. Můžete si pozvat všechny vaše kamarádky a uspořádat skvělý vánoční mejdan bez toho, aniž by vám kdokoliv cokoliv vyčítal.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv program, mějte na mysli, že to, jaké budou vaše Vánoce záleží opravdu pouze a jen na Vás. Žádný partner vám nezaručí kouzelné Vánoce. Kouzelně se musíte cítit především vy sama. Pak bude vše dokonalé.