Skřípe to? Známe způsob, jak váš vztah snadno pozitivně nakopnout

I když máte přes drobné neshody pocit, že prožíváte etapu svého života, která nemůže nikdy skončit, riziko, že se něco zvrtne, tu bohužel vždy je.
13199

Stačí jeden malý problém a z láskyplného, zdravého vztahu, je boj o přežití. A nebo taky ne! Stačí, když zapracujete na maličkostech a vaše šance na "Žili spolu šťastně až do smrti" jsou téměř stoprocentní!

1. Řekněte ano!

I přesto, že plánujete o víkendu jen válení se posteli, může vaše drahá polovička najednou přijít s návrhem dobrodružné procházky v dešti. Jděte a neodmlouvejte. Jednou za čas je samotné ANO bez zbytečného hledání, proč to nejde, dokonale osvěžující.

2. Zapomeňte na oko za oko

Jestli zběsile počítáte, kolik jste za poslední nákup platili vy a kolik šlo z účtu protějšku, u rodičů koho z vás jste byli naposledy, které kamarády pozvete na víkend tentokrát, zastavte to. Vztah, který je založený na stoprocentních 50:50 pravidlech je odsouzen k zániku.

3. Mini dárek

Ať už koupíte po cestě na rande koblihu nebo třeba bublifuk, darovat občas něco jen tak je prostě nejlepší!

4. Čas na nerušený sex

Vídáte se poslední dobou jen hodinu denně a sex odbýváte zběsilou rychlovkou? Naordinujte si malou přestávku, vypněte telefon i televizi a vraťte se k mazlení, tulení, laskání a všemu, co bylo na začátku.

5. Malá laskavost

Ukázat občas zvládání etikety na jedničku je skvělé, ještě hezčí jsou ale maličkosti, které žádným pravidlům nepodléhají. Vyrazte proto pomoct třeba do práce, když už je tam vaše láska třetí den do půlnoci, nebo minimálně dorazte s večeří a užijte si společnou pauzu.

Foto: cottonbro ze služby Pexels