Tajemství odhaleno: Co dělá šťastné páry opravdu šťastné

Známe to všichni...
11712

Pár nevydařených vztahů už máme za sebou a představa dokonalého vztahu bez chyb je čím dál tím vzdálenější. Čím to je, že vaše ( kamarádka, sestra nebo kolegyně z práce ) má vztah ve kterém je šťastná a spokojená? Ví snad něco, co vy ne? Dost možná ano...

O každý vztah je třeba pečovat a v každém vztahu jsou horší a lepší dny. Tak to zkrátka je. Pokud ale chcete budovat dlouhodobý vztah mějte na paměti tyhle pravidla. Pokud podle nich budete hrát, bude i váš vztah perfektní. Které to jsou?

1. Ocenění. Muži ( ale i my ženy ), jsou jako malé děti. Potřebují chválit aby věděli, že to, co právě udělali je správné a vy máte radost. Neberte nic z toho, co pro vás váš drahý dělá automaticky a naučte se mu dávat zpětnou vazbu.

2. Společný čas. To, že žijete spolu ještě neznamená, že tomu tak opravdu je. Najděte si minimálně jednou týdně čas, který bude patřit jen a jen vám a využijte ho na maximum. Naplánujte si splečnou večeři, jděte do kina, na rande nebo si doma otevřete lahvinku vína a povídejte si. Nic vás nesblíží tak, jako společně prožitý čas a společné zážitky.

3. Čas jen pro sebe. Je stejně důležitý jako ten, který trávíte spolu. I vy potřebujete své kamarády, svůj relax a stejně tak váš partner. Dejte si vzájemnou volnost a o to víc se na sebe budete těšit.

4. Důvěra. Věřte mu. Nic jiného vám ani nezbývá. Pokud ho budete podezřívat, daleko nedojdete. Jestli svému partnerovi věřit nedokážete, je na čase zamyslet se proč tomu tak je a jestli není něco špatně.

5. Společná komunikace. Neduste v sobě problémy a řešte věci hned. Ne za týden, ne za měsíc. Teď hned. Vyhnete se tak pozdějším problémům, které se zaručeně dostaví, protože v sobě naskládané věci už dál neudržíte. Umějte o problémech mluvit a hlavně se snažte najít společnou cestu k jejich řešení.

sledujte nás na instagramu