Tajemství úspěšného lovu odhaleno: 6 tipů, jak ho konečně svést

S těmito nenápadnými tipy a triky bude váš sex ještě víc vzrušující. Slibujeme!
13167

Ach, ten vypadá v té košili tak úžasně… Ale musí si číst? Zrovna teď? Vy. Ho. Chcete. Teď. Musíte ho mít! S našimi vzrušujícími stimuly si objekt své touhy okamžitě omotáte kolem prstu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o někoho nového nebo partnera, kterého důvěrně znáte – on už od vás nebude moct odtrhnout oči ani ruce.

Pro naladění:

1. Probudit zájem

Upoutejte jeho pozornost sebevědomým držením těla (vzpřímená záda a narovnaná ramena). Pohupujte svou nohou v lodičce na vysokém podpatku, namalujte si ústa rtěnkou, přejeďte si po krku a dekoltu… (tam, kde byste si přála, aby se vás dotýkal). Těmito gesty vysíláte jasné signály, které nemůže přehlédnout!

2. Dokonale přitažlivá

Překvapte ho sexy outfitem nebo doplňkem, který ještě nezná (klasikou jsou přiléhavá sukně nebo jemné punčochy, to zabere vždycky). Protože „nové = vzrušující“! Ale nepřevlékejte se do něčeho, v čem byste to nebyla vy, protože jen ten, kdo se cítí dobře, může uplatnit své přednosti. Váš partner už se nemůže dočkat, až uvidí zbytek!

3. Efekt překvapení

Během rozhovoru mu pošeptejte erotický kompliment. A pak už mluvte dál, jako byste nic mimo téma vlastně neřekla. Vsaďte se, že už se nedokáže na nic soustředit a nebude dělat, jako že se nic nestalo.

4. Rozcuchaná

Ušetřete si dlouhé česání: zapomeňte na culík a rozpusťte si vlasy nebo si své mikádo jen tak nedbale načechrejte – mužům připadá look „out of bed“ sexy. Pak už zbývá jen krůček k tomu, aby si vás připravil „in bed“.
 
5. Dívej se mi do očí!

Podívejte se mu hluboko do očí a myslete na něco erotického: svůdný postelový pohled! Sklouzněte jím pak od jeho očí k jeho ústům, nedokáže už myslet na nic jiného než na to, jak vás políbí!

6. Sexy poselství

Nalaďte ho už ráno na to, jaké s ním máte později úmysly. SMS s „Nemohu se soustředit na práci. Těším se na dnešní večer“ a pár dalších narážek během dne stačí k tomu, aby se čím dál tím víc těšil!

 

 

Photo by Toa Heftiba on Unsplash