Tipy, jak připravit večeři, když se vám opravdu nechce vařit

Známe to všechny…
10600

Přijdeme večer z práce úplně k.o. a to poslední, na co máme chuť je vymýšlet a dělat večeři. Naštěstí se dá večeře vyřešit i jinak než urputným stáním u plotny a oháněním se vařečkou. 

1. Objednete si, na co máte chuť. Ideální volba. Zavoláte, objednáte, během chvíle hodujete. Když bude vaše únava opravdu extrémní, nemusíte se ani obtěžovat s jakýmkoliv servírováním a baštit můžete přímo z krabiček. Take it easy! 

2. Večeře ve stylu tapas. Velmi jednoduchá záležitost. Inspirujte se Španělskem a naservírujte večeři formou různých tapas (chuťovek). Ideální jsou olivy, sýry, salámy, nějaké pečivo a hlavně víno. Večeře je hotová během chvilky a netradiční způsob stolování si zamilujete. 

3. Restaurace. Dejte si s partnerem klasické rande v pizzerii, kde večeři vyřeší za vás a vy si mezitím můžete v klidu říct, co se přes den stalo zajímavého. 

4. Pokud vám ještě nejaká energie zbyla, zapojte do vaření miláčka a užijte si společnou přípravu večeře. Otevřete si k ní dobrou lahev vína a uvidíte, že se vám tento model vaření víc než zalíbí.