Vyzpovídali jsme muže a odhalili 5 věcí, které přilákají jejich pozornost

Bez výjimky!
12010

Asi se shodneme na tom, že většina mužů se v módě jednoduše nevyzná. Nechápou trend širokých kalhot s vysokým pasem a lněné oversize kousky popisují jako zmačkaná pyžama. 

Pokud je to však pravá láska, tak věřte, že vás váš muž bude milovat i v pytli od brambor. Jestli se však chystáte na lov a chcete si užít třeba jen nezávazný flirt nebo se předvést svému ex, tak se raději inspirujte následujícími tipy na fashion kousky, ve kterých podle mužů všechny ženy bez výjimky vypadají sexy.

Přečtěte si také: Orgasmus | Jak a proč vašemu zdraví prospívá sex s happy endem?

Podpatky

Pohodlí a tenisky musí na chvíli stranou, jehly a hezká lýtka vždy spolehlivě upoutají mužskou pozornost! Pokud se však v lodičkách cítíte nejistě a bojíte se klopítnutí, raději sem tam propněte nohu v plátěnkách!

Červená barva

Nechceme tím říci, že muži jsou jako býci. I když?! Možná na tom něco bude. Červená je jako magnet. Přitáhne jejich pozornost a výrazně tak zlepší vaši výchozí pozici v baru plném dalších žen.

Malé černé

Černé šaty a pod nimi černé krajkové prádlo. To je kombinace, která v každé ženě probudí neskutečnou dávku sebevědomí. A muži to cítí! Tělovou podprsenku a pohodlné bombarďáky nechce doma.

Topy a šaty bez ramínek

Co je víc než odhalená opálená ramena a vyčesané vlasy nebo rafinovaně se pohupující vlny? Nic! 

Přiznané křivky

Minimalistické obepnuté šaty bez volánů, ale klidně s krajkou, to je věc, která dokonale navnadí mužskou představivost.