Vztahy: 3 věci, které není dobré na mužích měnit

Měnit vašeho pana Božského?
11529

To není úplně nejlepší řešení. Jistě, drobné změny nevadí, ale do čeho se rozhodně nepouštějte?

1. Přátelé. Tabu, které platí pro vás, stejně jako pro něj. Jeho přátelé ( stejně, jako ti vaši ) tady byli dávno před vámi a nebylo by fér chtít, aby je ze svého života odstřihnul. Navíc mužská přátelství většinou trvají už od dětství a mají položené opravdu silné základy. Proto, pokud vám jeho kamarádi tak úplně nesedí, omezte kontakt s nimi na nutné minimum ale jemu  v tom rozhodně nebraňte. Respektujte je a to i v případě, že si myslíte, že na vašeho miláčka nemají nejlepší vliv.

2. Jeho čas. Máme na mysli ten čas, který tráví bez vás. Je pochopitelné, že s ním chcete být co nejvíce ale pozor. Oba dva potřebujete vlastní čas na vaše zájmy, koníčky a přátele. Neokrádejte ho o něj a nenechte se o něj okrást ani vy sama. Myslete na to, že se na sebe budete po krátké odluce ještě víc těšit!

3. Osobnost a styl. Zamilovala jste se do kluka, který miluje společnost a nosí seprané džíny? Pak z něj těžko uděláte ušlápnutého intelektuála, který bude číst doma poezii v obleku. Jednou z havních věcí ve vztahu je respekt. Dejte vašemu miláčkovi možnost být sám sebou. Určitě vám to milionkát vrátí a ocení to.