Vztahy: Věci, které na sobě muži nikdy nezmění

A to ať se snažíme sebevíc...
11935

Které případy máme na mysli?

1. Chování před kamarády. Před jeho kamarády je z něj vždycky tak trochu frajírek... Mluví hlasitěji než normálně, směje se trapným vtipům ( nebo je dokonce i dělá ) a vypije víc piv/panáků, než je zdrávo. Tak to prostě je a tak to musíte brát. Jeho banda a jejich společný čas je zkrátka tak trochu z jiného světa. Nechtějte je pochopit a už vůbec mu nic nezakazujte. Prostě tenhle fakt přijměte. Nemá cenu bojovat s větrnými mlýny.

2. Pokud nemá dobré vztahy s rodinou, nejpíš je nezmění ani kvůli vám. Do těchto rodinných tabu se raději vůbec nesnažte zaplést.

3. Žárlivec. Jestliže má žárlení v povaze, nezměníte ho, ani kdybyste chtěla sebevíc. Na tyhle typy mužů pozor. Život se žárlivcem bývá více než složitý.

4. Nevěří vám ani nikomu jinému. Nedůvěra nemusí být vůbec vyvolána vámi. Je to prostě v něm a nejspíš nebude věřit ani sám sobě.

5. Sukničkář. Víte o něm tuhle informaci předem? Tak se tomuhle týpkovi vyhněte obloukem. Pokud je to sukničkář, nezměníte ho vy ani vaše obrovská láska k němu. Věřte nám a ušetříte si spoustu probrečených nocí a zlomené srdce.

sledujte nás na instagramu