Reklama

Zamilovaná do nejlepšího kamaráda | Jak zvládnout začátek randění?

Překročit hranice kamarádství směrem ke vztahu nemusí být vždy snadné...
Reklama
12950

Riziko, že nedosáhnete vztahu snů, ale zničíte i základní kameny pevně ukotveného přátelství, je velké. Jakmile ucítíte, že se mezi vámi a vaším nejlepším kámošem začíná odehrávat cokoliv intimnějšího než dříve, nejde si pozor na následující body.

1. Nikdy nezrealizované rande.

Znáte se tak dlouho, že místo večerního filmu a pusy na dobrou noc přijde plynule na scénu sex a hotovo. To není zrovna ideální start. Zkuste na to jít pomalu, začněte se poznávat z dosud neodhalených úhlů pohledu a randěte! Vyzvednutí u domu, procházka, nesmělé pohledy a doteky a pak hurá každý do své postele!

2. Vyspíte se spolu moc brzo.

Timing je v téhle otázce vším. Zhluboka se nadechněte a jděte na věc jen pokud oba cítíte, že je to tak správné.

3. Oficiální seznámení s rodiči.

Doteď jste byli jen kamarádi, a tak není divu, že o vás doma mluvil tak nějak víc, než je na začátek vztahu potřeba. Rodiče vaší nečekaně objevené lásky dost možná slyšeli příběhy z večírků, výletů a jiných akcí, které by před budoucím tchánem a tchyní měly být utajeny. Ustojíte to?

4. Znáte se až moc dobře.

Nechceme vás nabádat k tomu, abyste nebyli ve vztahu upřímní, ale opravdu je nutné znát na začátku vztahu celou love&sex historii toho druhého? Zkuste se vžít do role vaše partnera a proberte si v hlavě, jak by některé informace mohly váš vztah ovlivnit.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama