Reklama

Zásnubní prsteny | Aktuální i ustupující trendy pro rok 2020

Vybírání vysněného zásnubního prstenu může být naprosto skličující, pokud nevíte, kde začít.
Reklama
12830

Je tolik možností - tvar kamene, velikost kamene, množství ozdobných prvků, vintage nebo nový? Počet možných kombinací blíží k nekonečnu. Jinými slovy, je snadné být ohromena všemi možnostmi, ale vybrat ten pravý kousek pro levý prsteníček není žádná legrace.

Ačkoliv se jedná o šperky, které mají být „navždy“, i zásnubní prsteny podléhají módním trendům. Abychom vás informovali o tom, které styly prstenů budou v roce 2020 nejoblíbenější, prozkoumali jsme situaci a představíme vám čtyři trendy, které jsou na ústupu a 4 typy prstenů, které nyní bodují.

Na ústupu: Diamanty ve tvaru hrušky

Draké kameny ve tvaru hrušky byly v loňském roce velmi populární, a to hlavně kvůli velkému počtu slavných krásek, které tento typ prstenu navlékly na svůj prst (Ariana Grande, Cardi B, Paris Hilton). 

Na ústupu: Prsteny s podlouhlým kamenem

Takzvané East-West prsteny jsou letos také na ústupu. Nahradily je elegantnější solitairy nebo prsteny se dvěma kameny.

Na ústupu: Růžové zlato

Růžové zlato bylo jedním z vůbec nejoblíbenějších symbolů lásky pro loňský rok, ale letošní rok bude na poli zásnubních pstenů opět po několika letech o zlatě žlutém.

Na ústupu: Masivní prsteny

Robustní kousky, které měly za cíl jen to, aby byly nepřehlédnutelné, jsou nyní tabu. Hlavní roli hraje rafinovanost, osobitost s především šperky darované z opravdové lásky.

Na vzestupu: Oválné diamanty

Oválné diamanty jsou již několik let jedním z nejoblíbenějších tvarů. Nejvíce tento trend podpořila Blake Lively svým zásnubním prstenem a od té doby se mnoho celebrit jako Hailey Bieber nebo Sarah Hyland pyšní podobným kouskem.

Na vzestupu: Platina

Lidé směřují k klasičtějšímu/nadčasovému stylu a zároveň hledají špetku elegance a moderních prvků. A právě tato přání plní neokoukaná platina.

 

Na vzestupu: Ultra tenké kroužky

Tento vzhled prstenu není to pravé jen pro ženy s dorbnými prsty, ale pro všechny ženy, které mají rády něžné šperky.

Na vzestupu: Ozdobně zasazené diamanty

Tento typ prstenu vám zaručí wow efekt, jako žádný jiný. Z prvu obyčejný prsten, na druhý pohled nezaměnitelný skvost!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama