Zažeňte předvánoční stres: Víme, jak na to

Blázinec...
10985

Tak by se dal jedním slovem popsat stav, který panuje před Vánoci na všech frontách. Jak se ale zastavit a odpočinout si tak, abysme k vánočnímu stromečku doběhli živí a zdraví? Vyzkoušejte tyhle osvědčené triky.

1. Svařené víno, víno, punč, bombardino... Je úplně jedno, jaký vánoční drink zvolíte ale sklenička ( nebo dvě ) vás dostanou do té pravé vánoční pohody.

2. Rozdělte úkoly. Kdo říká, že na všechno musíte být sama? Zapojte přítele, rodinu nebo vaše kamarády. Na přípravě Vánoc se můžou přece podílet všichni. Navíc si společný čas užijete na maximum a zažijete spoustu legrace.

3. Co nestihnete, nestihnete. Svět se nezboří. Takže pokud máte místo plánovaných pěti druhů cukroví jen dva nebo vůbec žádné, nic se neděje. Pokud váš byt není naklizený, jako z reklamy na čistící prostředek, nevadí. A nic se neděje ani pokud nemáte všechny dárky, které jste plánovali koupit. Nezapomeňte, že Vánoce jsou především o tom, být pohromadě s vašimi nejbližšími. A věřte, že těm půjde hlavně o to, užít si čas s vámi, bez ohledu na to, jestli je někde smítko prachu nebo ne...

sledujte nás na instagramu